اجتماعیبانوانپایگاههای خبریفمینیسم و نقد آن

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس:وجود زنان معتاد متجاهر از معضلات شهر شیراز است

مجاب #همه_کس #همه_چیز #همه_جا #همین_جا

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس:وجود زنان معتاد متجاهر از معضلات شهر شیراز است

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: زنان معتاد متجاهر از معضل‌های شهر شیراز هستند که در سرقت، تکدی گری و کارتن‌خوابی و نیز اشاعه ایدز نقش اساسی دارند.

وجود زنان معتاد متجاهر از معضلات شهر شیراز است

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، هادی پژوهش بعد از ظهر امروز به مناسبت «هفته ملی اطلاع‌رسانی ایدز» در آیین افتتاح باشگاه سلامت و مشاوره نوجوانان  شماره ۲ واقع در بلوار بوستانِ شهرک سعدی در سخنانی اظهار داشت: در عرصه‌ی مقابله با اعتیاد، فساد و آسیب‌های اجتماعی در شیراز از  شرایط مناسبی برخوردار نیستیم و آسمشکل فکری و روحی بسیاری را برای خانواده و جامعه ایجاد کرده است.

وی با اشاره بی‌اینکه ۲ و ۳ محله کم برخوردار در شیراز به دلیل افزایش آسیب‌های اجتماعی، تکدی گری، اعتیاد ایدز در شرایط مطلوبی بسر نمی‌برند، افزود: با مشارکت تمامی دستگاه‌ها و متولیان فرهنگی و اجتماعی قرارگاهی برای ساماندهی و مقابله با معضل اعتیاد  و آسیب‌های اجتماعی راه‌اندازی شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس خاطر‌نشان کرد: با افتتاح باشگاه سلامت و مشاوره نوجوانان شمار یک در ۲ سال گذشته و شماره  ۲ در سال جاری نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای در جلوگیری از معضل اجتماعی در کلان‌شهر شیراز خواهد داشت.

پژوهش زنان معتاد متجاهر را از دیگر معضل‌های این شهر بیان‌ کرد و افزود: ساماندهی زنان متجاهر که در سرقت، تکدی گری و کارتن‌خوابی ونیز اشاعه ایدز نقش اساسی داشته‌اند ضروری است.

انتهای پیام/

منبع خبر گذاری فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *